Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni

 

Bts Elektronik Day. Tük. Mall. Turz. Gıda Otom. Mobly. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti. kişisel verilerinizin hukuka uygun olarak toplanması, saklanması ve paylaşılmasını sağlamak ve gizliliğinizi korumak amacıyla mümkün olan en üst seviyede güvenlik tedbirlerini almaktadır. Bts Elektronik Day. Tük. Mall. Turz. Gıda Otom. Mobly. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti olarak kişiler verilerinizin gizliliği ve güvenliğine büyük önem vermekteyiz. Göstermiş olduğumuz bu önem şirket politikamızın bir yansıması olmasının yanı sıra ilgili yasal mevzuat uyarınca da yasal bir yükümlülüğümüzdür. Bts Elektronik Day. Tük. Mall. Turz. Gıda Otom. Mobly. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti olarak müşterilerimizin bilgilerini koruma ve yasal mevzuata uyma adına gerekli her türlü idari ve teknik tedbiri almakta ve tüm çalışanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti göstermeleri için gerekli bildirimleri ve uyarıları yaparak müşteri bilgilerinin korunması hususunu önemle göz önünde bulundurmaktayız.

Veri Sorumlusu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Bts Elektronik Day. Tük. Mall. Turz. Gıda Otom. Mobly. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti  (“Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda toplanacak ve işlenebilecektir.

Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği

Otomatik olan ve otomatik olmayan yöntemlerle internet sitemiz, çağrı merkezimiz ve benzeri vasıtalar üzerinden topladığımız ve bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, sizlere daha iyi hizmet verilebilmesi, kampanyalı ve satışa sunulan ürünlerle ilgili bilgi verilmesi, şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden müşterilerimizi faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması bilgi edinilmesi amaçlarıyla 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir.

Her türlü görüş Öneri ve Şikayetleriniz bizim için çok kıymetlidir

Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tel:0352-2334444 Tel:0352-2230085 Tel:0531-5732189 www.parcamburda.com parcamburda@gmail.com btselektronik@hs01.Kep.tr info@btselektronik.com.tr

E-Bülten